Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Listwy progowe jak fachowo zamontować w OIIFL?

Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #26
    Zamieszczone przez Big
    Zastanowiłeś sie co by tu się dzieło gdyby każdy zamiast najpierw poszuakć odpowiedzi na swój problem zakładał tu odrazu wątek ?? Mielibyśmy po killkadziesiąt wątków dotyczacych tego samego.
    Już tak jest... dzięki osobom takim jakfermik
    Swoja drogą niebawem pojawią się tematy typu "jak uzupełnić płyn do spryskiwaczy ?" :roll:

    Komentarz


    • #27
      Już tak jest... dzięki osobą takim jakfermik
      Swoja drogą niebawem pojawią się tematy typu "jak uzupełnić płyn do spryskiwaczy ?" :roll:[/quote]

      Człowieku ogarnij się :evil: Nie masz nic do powiedzenia to nie zabieraj głosu. Zgadza są takie ciemniaki jak Ty co pytają się jak uzupełnić płyn do spryskiwaczy :szeroki_usmiech

      Komentarz


      • #28
        Przed klejeniem dobrze jest położyć i przymierzyć każdą listwę na progu żeby zobaczyć jak ma być najlepiej ułożona a następnie zaznaczyć np. pisakiem gdzie mają być końce. Wtedy paski klejące listwę trzymają pewnie i na całej swojej długości więc trzeba przykleić listwy za pierwszym razem . Mam oryginalne listwy, czarne i chociaż są oryginalne to idelanie w 100% nie były dopasowane . Dla posiadaczy wersji kombi (innych pewnie też)- można dokupić plastikową listwę na górę zderzaka tylnego (od strony klapy) , która zabezpiecza zderzak przed porysowaniem przez bagaż .
        Antyfotoradar Valentine1
        Harry II Classic+Sirio ML145

        Komentarz


        • #29
          Poza tym kolego kross pisze się osobom a nie ''osobą'' w takim kontekście zdania jakie utworzyłeś idealny człowieku :lol:

          [ Dodano: Czw 13 Sty, 11 16:46 ]
          Zamieszczone przez vaz
          Przed klejeniem dobrze jest położyć i przymierzyć każdą listwę na progu żeby zobaczyć jak ma być najlepiej ułożona a następnie zaznaczyć np. pisakiem gdzie mają być końce. Wtedy paski klejące listwę trzymają pewnie i na całej swojej długości więc trzeba przykleić listwy za pierwszym razem . Mam oryginalne listwy, czarne i chociaż są oryginalne to idelanie w 100% nie były dopasowane . Dla posiadaczy wersji kombi (innych pewnie też)- można dokupić plastikową listwę na górę zderzaka tylnego (od strony klapy) , która zabezpiecza zderzak przed porysowaniem przez bagaż .
          dzięki wielkie kolego

          Komentarz


          • #30
            fermik, policz sobie do 10, przeczytaj ten temat jeszcze raz i zastanów się nad sobą. Pomijając to że kilka razy dostałeś odpowiedź na swoje pytanie to nie wyobrażam sobie jak można mieć problem z montażem listw, gdzie je chciałeś przykleić? Na podsufitkę? Poza tym jest coś takiego jak instrukcja (która wg. mnie jest zbędna) są obrazki...więc naprawdę nie wiem po co ten temat?

            Komentarz


            • #31
              Jak masz kolego jakiegoś znajomego w ASO to poproś go o szablon( nie każde ASO ma ale może akurat będą mieli na stanie ) W Roomsterze montowali mi listwy w ASO i mieli szablony,więc wszystko było idealnie przyklejone a jak kupiłem Octavię to zamontowali bez szablonów i po pewnym czasie musiałem kleić je jeszcze raz bo przez niechlujne przyklejenie uszkodził się lakier pod spodem drzwi . Ogólnie radzę abyś przykleił je sam ale z szablonem i bedzie ok.

              Seat Leon ST FR by mirek_p11

              Fotki
              Octavia II FL 1.8 TSI by mirek_p11
              Fotki

              Komentarz


              • #32
                Zamieszczone przez fermik
                Poza tym kolego kross pisze się osobom a nie ''osobą'' w takim kontekście zdania jakie utworzyłeś idealny człowieku :lol:
                Dzięki już poprawiam

                Komentarz


                • #33
                  Zamieszczone przez mirek_p11
                  Jak masz kolego jakiegoś znajomego w ASO to poproś go o szablon( nie każde ASO ma ale może akurat będą mieli na stanie ) W Roomsterze montowali mi listwy w ASO i mieli szablony,więc wszystko było idealnie przyklejone a jak kupiłem Octavię to zamontowali bez szablonów i po pewnym czasie musiałem kleić je jeszcze raz bo przez niechlujne przyklejenie uszkodził się lakier pod spodem drzwi . Ogólnie radzę abyś przykleił je sam ale z szablonem i bedzie ok.
                  Dzięki wielkie kolego 8)

                  [ Dodano: Czw 13 Sty, 11 17:06 ]
                  Zamieszczone przez kross12
                  fermik, policz sobie do 10, przeczytaj ten temat jeszcze raz i zastanów się nad sobą. Pomijając to że kilka razy dostałeś odpowiedź na swoje pytanie to nie wyobrażam sobie jak można mieć problem z montażem listw, gdzie je chciałeś przykleić? Na podsufitkę? Poza tym jest coś takiego jak instrukcja (która wg. mnie jest zbędna) są obrazki...więc naprawdę nie wiem po co ten temat?
                  Jak robisz dzieci czy robiłeś to też wg instrukcji postępujesz/owałeś? :twisted:

                  Komentarz

                  POWRÓT NA GÓRĘ
                  Pracuję...
                  X